O firmie

Handel Materiałami Budowlanymi i Opałem Usługi Transportowo – Sprzętowe  TRANSPARYŁA

Jesteśmy obecni na rynku od 1997 roku. Od początku nasza działalność skupiona jest na hurtowej i detalicznej sprzedaży materiałów sypkich orazwysokiej klasy materiałów opałowych, usługach transportowych samochodami samowyładowczymi, a także usługach ładowarkami kołowymi.


Przeważającą częścią naszej działalności jest dostarczanie kruszyw do produkcji betonu oraz zaopatrywanie składów opałowych i budowlanych.

Współpracujemy z wiodącymi producentami kruszyw naturalnych, co zapewnia wysoką jakość oraz terminowe dostawy surowców przez cały rok.


Świadczymy także usługi transportowe produktów pochodzenia roślinnego. Każdy samochód posiada aktualne badanie sanitarne niezbędne do wykonania tego rodzaju usługi. Posiadamy licencję w transporcie krajowym i międzynarodowym. 

Nasza Firma to przede wszystkim profesjonalizm, solidność oraz wysoka jakość świadczonych usług.

Posiadamy osiem ciągników siodłowych przez co możemy w krótkim czasie dostarczyć większą liczbę materiału w wyznaczone miejsce.  

 


Trzon naszej firmy stanowi wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza, która jest w stanie podjąć się wymagających
i skomplikowanych zadań tak, by spełnić najwyższe oczekiwania naszych klientów
.

 

Nasza firma uczestniczy także w działaniach społecznych jak np. wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W styczniu 2015 po raz trzeci wsparliśmy tę inicjatywę. Pierwszy raz gościliśmy na tej akcji w Dobczycach, w 2014 i 2015 byliśmy obecni w Wieliczce.

Serdecznie Zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z naszą bogatą ofertą handlową jaką dla Państwa przygotowaliśmy.